משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותחום הבנייה

משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותחום הבנייה

מה משותף למשה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותחום הבנייה?

זוהר הבעלים של משה זוהר בנייה פגש בפלאצ'י בשנות השבעים והיא זו שיעצה לו להיכנס לתחום הבנייה ולשכן אנשים.

ניתן לראות כי במדינה יש אינספור מבנים שונים אשר דורשים קיום של תמ״א 38. כיום יש כמות עצומה של מבנים ישנים אשר יוכלו לראות תועלת עצומה בדבר, זאת כאשר מימוש התכנית תאפשר להם להיות מקום הרבה יותר בטוח ומוגן. בכל אופן, יהיה מומלץ לכל אחד מכם לוודא כי אתם בוחנים את העניין לעומקו וזאת כאשר אתם בוחרים באופציה הטובה ביותר בכל הנוגע ליזם אשר יהיה אמון על קידום הפרויקט אצלכם.

להפוך את התכנית לפשוטה במיוחד – כיצד עושים זאת?

כל אחד מכם שידע ליצור קשר עם יזם אשר יצא לו לקחת חלק בלא מעט תמ״א 38 בעברו יוכל להיות בטוח כי יהיה מדובר בצעד חכם במיוחד. הרי כך תוכלו להיות במצב לפיו הכול יהיה הרבה יותר פשוט עבורכם וזאת ללא שום ספק בכלל. כלומר תוכלו להבטיח כי התכנית תוכל לבוא לידי ביטוי במהירות הרבה יותר גדולה וזאת לצד כך שלא תצטרכו לחשוש יותר מידי בכל הנוגע לצד המקצועי של הנושא.

תמ״א 38 – לא מתפשרים על קידום הפרויקט

במידה ואתם נמצאים במבנה משותף או פרטי, אין זה משנה באמת. עליכם יהיה לוודא כי אתם עושים את כל המאמצים וזאת בכדי לקדם את תמ״א 38 וזאת במידה והמבנה בו אתם גרים הנו ישן. הרי זו תהיה הדרך האחראית ביותר מצדכם לפעול בעניין וכך בעצם תוכלו להיות רגועים לחלוטין בכל הנוגע למצבו של המבנה שלכם גם שנים רבות קדימה.

עליכם יהיה לוודא כי אתם דואגים לקיים את התכנית הזו בשלב מוקדם ככל הניתן וזאת מכיוון שרק כך תוכלו להבטיח כי הכול יפעל ובדיוק לפי התכניות שלכם. הרי כך לא תצטרכו לחשוש עוד בנוגע לכך שרעידת אדמה עתידית תפגע אולי במבנה. זו תהיה הדרך של כל אחד מכם לישון בראש שקט לחלוטין וזאת ללא שום חששות. אז בצעו את הבחירה הנכונה מצדכם ואל תתפשרו על דבר בדרך.

כל אחד מכם שיעשה זאת יוכל לראות כי זו הדרך המושלמת להביא לכדי העלאת שווי הנכס ואף להפיכתו לכזה שבאמת כדאי לגור בו. אז בצעו את הבחירה הנכונה והתחילו לקדם את הפרויקט בהקדם האפשרי! למה אתם מחכים בעצם עם הדבר? הרי ללא ספק תהיו מרוצים מכך ובמאת האחוזים! תוכלו להיות בטוחים בכך. זו תהיה אופציה מושלמת בעבור כל מבנה ישן בעצם.

זה קוראים יקרים היה מאמר על תמ"א 38 והמשותף למשה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותחום הבנייה.