אוגוסט 27, 2021

תריסי גלילה חשמליים או תריסי עץ?

תריסי גלילה חשמליים או תריסי עץ? למי מתאים תריס גלילה חשמלי?

בישראל התברכנו בשמש חמה שדואגת לחמם את בתינו, לכן נדרש פתרון הצללה איכותי ואמין. תריסי גלילה חשמליים מהווים פתרון מעולה לתריסים המיושנים. היתרונות הבולטים של תריסי גלילה חשמליים הם המשקל הנמוך שלהם, וכן ייצור איכותי יותר של מבנה התריס עצמו.

תריס גלילה חשמלי

ניתן להשיג תריס אלומיניום במגוון רחב של עיצובים וכן במגוון רחב של סוגים המתאימים לכל הסוגים של חלונות. מומחי תריסים ממליצים לרוב ללקוחותיהם המחפשים יעילות ואיכות לרכוש תריסים חשמליים, היות ומדובר בתריס שמעובד בצורה מאוד איכותית השומרת על התריס תקין לאורך שנים ארוכות. תוכלו למצוא עיצובים כמו התריס הבלגי בעל נעילה ידנית, מדובר על תריס אלומיניום בעל עיצוב מרהיב שמוסיף המון לאווירה הביתית. כמו כן ניתן להשיג תריסי גלילה חשמליים הפועלים בשיטת הזזה, מדובר בתריס בעל תפקוד אמין המבטיח פעולה תקינה לאורך שנים. ישנם עיצובים רבים נוספים שניתן להתקין, כל מה שעליכם לעשות זה להתייעץ עם מומחה כדי לדעת איזה תריס אלומיניום מתאים לכם.

התקנת תריסי גלילה חשמליים לסוגי חלונות שונים

כיום כבר יש פתרונות התקנה מגוונים להתקנת תריסי גלילה חשמליים, הפתרונות כוללים מנגנוני הפעלה ידניים וסטנדרטיים וכן מנגנוני הפעלה חשמליים. מנגנון הפעלה ידני עבור תריס אלומיניום הוא אותו מנגנון שאנו מכירים מאז ומתמיד, מדובר במנגנון אמין שנהוג בישראל כבר לאורך שנים. יש לקוחות המעדיפים תריסי המופעלים אוטומטיות, בעת האחרונה נכנסה שיטה חדשה של הפעלת תריסי גלילה חשמליים חשמליים. לאחר סקירה של מגוון רחב של מוצרים, הגענו למסקנה שכיום המנגנונים החדשים הם מאוד אמינים. יש לקחת בחשבון את מידת ההצללה שאנחנו מעוניינים להשיג, יש לבדוק את החומר ממנו בנוי התריס ולוודא שהוא מספק את הדרישות הבסיסיות שלנו לגבי הצללה, יש מגוון רחב מאוד של תריסי גלילה חשמליים וסביר להניח שתמצאו את מבוקשכם במגוון הרחב הקיים בשוק. העניין הכי חשוב הוא להתייעץ עם מתקין תריסי גלילה חשמליים ולקבל חוות דעת לגבי הפתרון המתאים ביותר לכם.

מדוע אנשים בוחרים תריסי עץ?

תריסי גלילה הם התריסים הכי נפוצים בישראל. תפעולם קל ועלותם זולה יחסית ולכן הם מהווים את הפתרון האידיאלי למרבית הבתים בארץ. תריסי גלילה נחלקים לשני סוגים עיקריים - תריס גלילה חשמלי ותריס ידני. תריסים אלו עמידים ופשוטים, אמנם אינם יוקרתיים כמו תריסי גלילה חשמליים או תריסי עץ דקורטיביים, אך אין ספק שמדובר במוצר איכותי ויעיל.

ניתן לווסת בקלות את האור בעזרת תריסי גלילה ולהגיע מאור מלא לחושך מוחלט. תריס גלילה אינו יקר במיוחד וניתן להחליף ולתקן תריסים אלו יחסית במהירות. כאשר בוחרים תריסים נגללים חשוב לבדוק איזה צבע הכי מתאים לכם, אם תרצו תריסי גלילה חשמליים או ידניים, מי יגיע להתקין אותם ואיזו אחריות אתם מקבלים עליהם.

תריס עץ דקורטיבי

ניתן למצוא היום מגוון תריסי עץ מעוצבים בעלי סגנונות שונים ומיוחדים. תריסים אלו רגישים יחסית ויש לטפל ולנקות אותם בצורה עדינה יותר. אין ספק כי תריסי עץ מעניקים מראה ייחודי לבית ומקנים לו מראה כפרי ושליו. תריס עץ משתלב מעולה עם צמחיה בבית וכן עם רהיטי עץ שונים. כמו כל התריסים, תפקידם של תריסי עץ בסופו של דבר לשמור על האינטימיות בבית וכן לאפשר לווסת את האור שנכנס לבית כרצוננו. תריסים מעץ נחשבים לתריסים יוקרתיים ודקורטיביים יותר מאשר התריסים האחרים והם יכולים להופיע במגוון דגמים, עיצובים, תבניות ודוגמאות.